Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, az a hír, hogy Windows-o...

Nessza922 kérdése:

Igaz, az a hír, hogy Windows-os telóra is lehet letölteni Instagramot?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy már windows-ra is lehet Instát tölteni, csak hogy én ezt nem találom sehol a telómon. Bővebben, egy lumia 610-ről van szó. Tudtok nekem ebben segíteni? :)

2014. jún. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg, azért nem találod a teliden, mert le kell rá tölteni. Amúgy az áruházba rákeresel és ki fogja neked dobni, majd leszeded. Ha nem támogatná a telid, akkor azt kifogja úgy is írni, de szerintem nem lesz ilyen probléma. Az áruházi belépéshez meg kell lennie egy mocrosoftos fiókodnak, pl. egy outlookos mail címnek. De gondolom ezt, azért magadtól is tudod. Én nem szedtem le, de tényleg van.
2014. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SeinHime ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy az Instagram csak a Windows Phone 8-as rendszerű telókra elérhető. Ha jól tudom, a 610 pedig nem az. Gondolom ezért nem találod.
2014. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van, csak wp8-ra van instagram.
2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:
610-esre, azaz WP 7.x-re nem elérhető az instagram, és valószínű, hogy nem is lesz elérhető. Csak a WP8-ra, és 8.1-re érhető el
2014. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De elvileg a telidet, bár nem értek nagyon hozzá :), szóval elvileg a telid op rendszerét bírod frissíteni wp8asra. De ezt mondjuk ne önként csináld, hanem egy mobilos szakembert kérdezz meg, hogy lehet-e. Az enyémen wp black volt, és magától frissítette később 8asra. Gondolom a tiéd nem fogja megcsinálni magától. Első voltam.
2014. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emberek ***** válasza:
610-et nem lehet 8-asra frissíteni, mert csak egymagos proci hajtja, és csak 256 mega RAM van benne. A 8-asnak kell 2 mag, és 512 mega RAM :(
2014. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!