Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha a telefonom...

Mit csináljak, ha a telefonom nem enged semmit se letölteni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y-om van ._. és le akartam szedni CM Security-t, ami kevesebb, mint 4 MB, de nem engedte. A letöltöttnél pedg azt írja, h van 24 MB szabad helyem, az SD-kártyán pedig 0,96GB szabad hely. És előtte még ki is törölgettem pár zenét meg alkalmazást, de még így se engedi...Miért nem tudom letölteni? Mit csináljak? :(
2014. júl. 1. 16:56
 1/2 Dominika1342 válasza:
A telefonnal van itt a probléma.. Nekem Galaxy Ace-m van és nekem se enged semmit se leszedni szinte, pedig lenne helyem... A Facebookon, a Messengeren, a Pixlr Expressen és az Operán kívül semmit sem enged letölteni, még ha egy 2 vagy 4 MB-os játékot szeretnék letölteni...Nekem a telefon belső memóriája 4 GB az SD kártyám 2 GB, és semmit se hagy, barátnőmnek ugyanez a telefon, mint nekem 16 GB-os SD kártyával és neki is ugyanezt csinálja..Semmit nem lehet vele csinálni sajnos...
2014. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :/
2014. júl. 15. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!