Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik rá a...

Frenkiqp kérdése:

Miért nem csatlakozik rá a telefonom az ittohonira? De a többire viszont igen? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok,a Sony Xperia M2 telefonom minden wifire rákapcsolódik csak az itthonira nem.Ez miért van é hogy lehet orvosolni?Most frissítettem a szoftvert.Be kapcsoltam és jó volt de amikor kikapcsoltam a wifit és vissza akkor nem ment.Megint. Azt irja hogy Mentve,WPA/WPA2 PSK védelemmel ellátva.rámegyek a kapcsolódásra és nagyon rövid idejig kiirja hogy kapcsolódás és megint ugyanazt hogy mentve,WPA/WPA2 PSK védelemmel ellátva.Miért van ez és lehet valamit csinálni vele?

2014. júl. 1. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a telót de van 1 tippem próbáld meg kitörölni a hozzáférési pontok közül a saját routered hozzáférisi pontját mert lehet véletlenül hozzárendeltél valami jelszós védelmet és így mentette el ha kitörölted úgy próbálj meg csatlakozni a netre.DE lehet hogy a routernél lett elállitva valami a védelemnél
2014. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mert a védelem az mindig is ilyen volt.Minden telón müködik az itthoni wifi kivéve az enyémet meg a báttyámét.A báttyámé Samsung galaxy mini.Valamikor már csatlakoztam a wifire 3x. De nem tudom hogy hogyan lehetne megcsinálni mert már töröltem is.Jelszót is változtattunk.Már mindent csináltunk de semmi sem volt jó.Lehet hogy nem küldi mind a 4 jelet a router? Az a/b/g/n?
2014. júl. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!