Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a telefonom a számítógéphez?

Figyelt kérdés
LG optimus L7 II telefonom van, usb csatlakozáshoz ugye kell a pc suite, telepítettem a megfelelő verziót, az usb kapcsolat típusánál akármelyik variációt próbálom nem történik semmi. Ha az LG szoftver opciót próbálom annyit ír, hogy: PC meghajtó ellenőrzése, de várhatok évekig akkor se történik semmi. Próbáltam újratelepíteni a pc suite-ot, nem használt. Valami ötlet?

2014. jún. 25. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Samsungnál van olyan, hogy KIES. Ez a Google Playről letölthető, látja egymást a Windows és a mobil. Windows7 pl. egyből felismeri. Nincs valami hasonló LG-hez, ezt nem tudom, de nézz utána.
2014. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2014. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet hardveres gond is.

Régi pc-nél előfordulhat, h vmelyik usb port már nem működik jól.


Javaslataim:

- Próbáld az összes usb porttal a csatlakozást.

- Teszteld le megfelelő alkalmazással az usb portokat.

- Kérdésem: más eszköz megfelelően csatlakozik azon usb portokhoz, melyeken próbálod a kérdéses eszközt?

2014. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok az idióta de a linkeknél nem igazán értem melyik és hogyan segítene rajtam.:/

Két éves laptopom van, tökéletesen működik, minden más eszközt, (akár telefon/ fényképező stb.) felismer.

2014. jún. 27. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Hagyd, az elso ket valaszolo hulyeseget linkelt.

Milyen oprendszered van? Masig gepen latszodik a telefon ugyanezzel a kabellel?


A tarhelyet erdemes "Mass Storage" (magyarul talan "Tarhely" neven fut, nem tudom, nem magyarul hasznalom :P ) modba tenni, nem MTP-PTP (Media Transfer vagy Picture Transfer). Azt minden gep le kene kezelje. Tovabba probald meg masik USB portba dugni, hatha az a baja.

2014. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A laptopomon win7 van. Ezt a tárhely módot nem találom sehol. Mindegyik usb-t kipróbáltam, nem vált be:/

Kipróbáltam az régi gépünkön, amin XP van, azon egyből felismerte PC suite nélkül is.

2014. jún. 27. 18:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Tedd az adatkábelt a telefonra, azon beállítások, itt a Tárhely, csatlakozás a számítógéphez. Nekem a régebbi mobilomon (XP-vel) így működött.
2014. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj a Beallitasok-Tarhely opciora (angolul Settings - Storage). Itt a menuben van egy Tarhely Mod nevu opcio (angolul Storage Mode), erre nyomva egy listat kapsz, hogy hogyan tudod csatlakoztatni. De ha a masik Win-es gep felismeri, akkor legyszives probald mar masik lyukba tenni!
2014. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már leírtam, hogy akármelyik usb-be dugom, nem használ. A storage-n belül pedig nincs storage mode.:/
2014. jún. 28. 18:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez az USB portok hibája, nem a telefoné.
2014. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!