Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is hamarosan a...

Szerintetek is hamarosan a kínai gyártók uralni fogják a mobilpiacot?

Figyelt kérdés
Én ilyenekre gondolok hogy Huawei, ZTE, Lenovo, Zopo, Oppo, THL, Jiayu.

2014. júl. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hinném. egyrészt ez csak itthon ilyen nagyon felkapott, és a hozzánk hasonló országokban. gazdagabb országokban úgyis inkább megveszik az Apple, Samsung cuccokat, mert nem kell az olcsóbb alternatívát keresni. másrészt pedig még mindig van az a réteg, aki tulajdonképpen azt se tudja, miért kell neki okostelefon, vagy épp milyen. Ezeket nem fogja senki meggyőzni, hogy valami attól, hogy galaxy, de 50ért adja a samsung, attól még egy 30ezres huawei is jobb.
2014. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem,ahogy semmilyen más elektronika nem terjedt el,max csak a szegényebbek vagy a majd én akkor is veszek jót olcsón legények körében.
2014. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de ezek közül a márkák közül mely mobilt érdemes megvenni 40ezer forintig?


Legyen benne quad core proci, 1GB ram és legalább 4,5" kijelző. Tárhely elég 4GB is.

2014. júl. 1. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:

jó hírem van: mindent a kínaiak gyártanak.


csak szedj szét egy Panasonicot, egy Sony-t, egy LG-t, vagy bármi világmárkát, ott a diszkrét felirat: made in china.


a híres amerikai cuccokat is kínában gyártják igen kiváló minőségben. Én is egy amerikai tabletről írok, de egy picike lapkán ott díszeleg: készült Kínában.


és ez még csak a kezdet.

2014. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A samsung koreában. De még ha ott is raknak össze egy világmárkát az minőségi ,nem mint a kínai belpiacos vackok amik kiszivárognak. Nem véletlenül nem árulnak legálisan itt semmit.
2014. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem árulnak itt semmit? ZTE,Huawei,thl ?:D ezeket mind lehet itt kapni,és tudnék még sorolni olyat,ami egyértelműen kínai,csak itthon kapott esetleg egy fantázianevet .


Szerintem nem fogják uralni,de szép lassan beszivárognak . A csúcskategóriások viszont sajnos kétlem,hogy bejuthatnak a hazai piacra,azt egyértelműen a samsung/htc/lg/apple uralja

2014. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zte meg a huawei pont nem belpiacos.
2014. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!