Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék venni!...

Okostelefont szeretnék venni! Félek az érintőképernyőtől ez lenne az első ilyen telefonom! Szerintetek melyik az ami megbízható ár-érték arány jó és 2 év múlva is telefon marad?

Figyelt kérdés
most döglött be a nokia c300-ám!Tudjátok napi használatban lenne munkaügyben nagyon sokat telefonálok van naponta kb.50 hívásom!Melyik telefont válasszam ami strapabíró és jó de nem nehéz kezelni! :)

2014. júl. 1. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Okostelefonbol ilyet sajnos nem talalsz. Vagy csucskategoriat veszel, az kb. ket evig viszonylag jonak fog szamitani, vagy evente, felevente csereled.


Mennyit akarsz raszanni? Amugy ha erintokepernyos kizarva, okostelefont nem nagyon fogsz talalni. De nem kell felni tole.


Igy kerettol fuggetlenul a Nokiakat ajanlanam. Lumia 920, 930, 1020 mind nagyszeru ar-ertek aranyban vannak.

2014. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
iphonet vegyél, az foolproof és stabil
2014. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kálmix ***** válasza:
Szerintem vegyél LG-t. Elérhető áron, egy használható készüléket kapsz. Ha vigyázol rá, évek múlva is telefon marad. Szerintem a legkényelmesebb okostelefon. Még nem csalódtam bennük.
2014. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1-nél a pont.Ha elérhető áru stabil rendszerü telefont szeretnél akkor nézz szét a Lumiák körül.
2014. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá? Ha kevesebbet akkor Lumia 525 vagy 630

Ha többet akkor Lumia 930

2014. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat végül előfizetésem mellet vettem egy LG L70-t és nagyon tetszik. Köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!