Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elejtettem a telefonomat,...

Elejtettem a telefonomat, meglehet még javítani?

Figyelt kérdés
Elejtettem, viszont nem tört be, hanem ilyen fura piros, háttérre cserélődött, néha átmegy kékbe vagy sárgába. Ezt meglehet még javítani bárhogyan? Iphone 4

2014. júl. 2. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
én úgy ejtettem el, hogy nekem a kijelzővédő üveg tört be, de az lcd még működött. elviszed egy szervizbe (googlbe beírod, hogy iPhone kijelző csere és kidob egy csomó szervizet) és ott biztos meg tudják mondani, hogy mi benne a hiba és van-e értelme cserélni. nekem a kijelzőt szintén i4nél 17ért cserélték iDokinál. nem mondom,hogy ugyan olyan jó lett, mert kicsit fakóbbak a színek, de ezt leszámítva elmegy.
2014. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!