Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp vélemény?

Qweer kérdése:

Sony Xperia Sp vélemény?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 11:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam, hogy a gyári vírusírtót, a chrome-ot meg a többi felesleges szart törölni kell, így nem viszik a ramot meg a tárhelyet, gyorsabb lesz. Aztán letöltöttem az es file manager-t (a clean master-től meghülyült a telefon, azt nem ajánlom) és a ramtisztítójával tartja a teló a 4-500 mega szabad ramot. Így nincs okom panaszra, csak új korában amikor nem törődtem vele és minden szart letöltöttem. Nekem még azt nem szereti, ha nagyon gyorsan ki-be lépegetek alkalmazásokból, akkor pár percre belassul, kinyomom a képernyőt és akkor pár percig nem tudom visszakapcsolni. Aztán hamarosan megoldja a problémát magának, visszakapcsolom a kinelzőt és megint villámgyors.
2014. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 dirtboy ***** válasza:

ma 00:38


akkor tényleg nem valami jó az sp ahogy nekem lejön a leírtakból.

2014. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ahogy mondtam, mióta nem tömöm tele minden szarral és megvan az es task manager azóta minden zsír, előtte volt hogy belassult és újra kellett indítani.
2014. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 dirtboy ***** válasza:

ja hát ha valakinek ez számít jónak akkor úgy oks,de én a jó telefon alatt azt értem hogy akármit és akár mennyit pakolsz rá akkor is ugyan úgy jó.

elvégre azért okos telefon egy okos telefon mert az alkalmazások és a net okossá teszik,na már most itt írtad hogy az alkalmazásokkal csínján kell bánni.

azért az ember nem ezt várná a pénzéért,szerintem.

2014. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem kell kiforgatni a szavaimat, nekem 27 ezer volt hűségakció miatt, és annyit bőven megér. Az, hogy "tele tömöm minden szarral" nálam azt jelenti, hogy torrentezek, a netről mindenféle bizonytalan hátterű appot letöltök és csak pár mega szabad helyem van. Ha van 50 megánál több szabad hely, akkor nincs semmilyen baja.
2014. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ha mondasz olyan telefont 60 ezer alatt (az sp árában) olyan androidos telefont ami ezeket bírja röccenés nélkül, akkor jár a virtuális vállveregetés neked is, és a gyártónak is.
2014. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 dirtboy ***** válasza:

ma 13:26

nem kell mondanom semmilyent mert itt az SP ről van szó nem másról.

a leírtak alapján feltétele van a jó működésének ami számomra elég negatív.

27ért persze jó de soknak ki kell perkálni érte az 54et amiért meg szerintem nem azt várják el hogy kompromisszumokat kelljen kötni.

tegyük fel hogy 60ig az SP a legjobb de ez nem változtat azon hogy nem hozza sajnos azt a szintet amit elvileg hoznia kéne.

2014. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk, hogy ketegóriájának EGYIK legjobbja, de hidd el, ésszerű keretek között nincs semmi, ami gondot okozna neki. Előző telefonom ilyen használat mellet, ahogy ezt az első két hétben használtam, már rég összeomlott volna és a szervizben csücsülne. Kompromisszum ebben annyi van, hogy a kijelzője nem a legszebb, és hogy a gombsor a képernyőből vesz el helyet. Meg talán a kamera nem rossz, de egy kicsit lehetne jobb is. De mondom, elfogadható.
2014. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!