Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés

Na, van egy Sony xperia sp telefonom a javított 4.3-as androiddal.

Valamikor azt csinálja, hogy az érintőképernyő az érintést akkor is érzékeli és csinálja ha az ujjammal kb 2-3 milliméterre "suhintok", mindent érzékel.

DE, valamikor csak az a feloldásnál, legyen az minta, kód, tök mindegy, és amikor feloldom, onnantól már nem, habár a 2 variáció közül az utóbbi a gyakoribb, még akkor is irritáló,ha csak a feloldás ilyen.

És még valami, ha feloldás után, amikor a kijelzőt rendesen érintem, akkor nem jelzi a helyét ilyen kis fehér körrel, mert ez a fejlesztői lehetőségekben van, de az ki van kapcsolva, DE amikor 2-3 mm-re tartom és éppen olyan kedvében van, hogy most aktiválja "az SP-ken eddig ismeretlen érintés nélküli vezérlést", akkor viszont ott van az a kis fehér kör, holott ezek az ujj helyének kijelzése stb. funkciók ki vannak kapcsolva.

Mi van ezzel?

Köszi



2014. júl. 2. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Sony.
2014. júl. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, van egy-két rossz tapasztalatom vele, mondjuk szerintem a Samsung Galaxy S4 Minit kellett volna válasszam, de majd lecserélem, ha kifizettem a részletet
2014. júl. 2. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Haha ez volt velem is:D aztan rajottem hogy be volt kapcsolva a kesztyus mod (ami miatt sokkal erzekenyebb lesz a kijelzo), ez amiatt van:) beallitasok ,megjelenes menuben tutod kikapcsolni:)
2014. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2014. júl. 5. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!