Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény erről? Többi dolog...

Vélemény erről? Többi dolog lent. Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
"Nem rég vettem Iphone telefont hat sokkal jobb mint a samsung a Samsung állandóan lefagyott pl.: ha YouTube videót akartam nézni..vagy netezni...lassú volt , IPhone 1000* jobb de addig senki nem tapasztalja meg amíg a kezébe nem volt ;) Android az Ioshoz képest semmi.,,

2014. júl. 3. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ez teljesen igaz. Androidom van, nem túlzottan szeretem. Iphone-ról néztem videókat, sokkal jobbnak látszik az iOS. Amúgy is az Apple egy remek márka, megéri az árát mert masszív, iOS-os, hosszú élettartamú és kicsi. (Már akinek számít a méret). Ajánlom én is mindenkinek. Ja, és ők találták fel az okostelefont, nem a szamszi, mert sokan így gondolják. Hajrá Apple! :)
2014. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Leszámítva a helyesírási hibáid, teljes mértékben tudok veled azonosulni. Az Apple sokkal jobb termékeket gyárt, mint a konkurens vállalatok, de ezt csak azt tudja tapasztalni, akinek volt már dolga Apple termékkel.
2014. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt iPhonom (4s), de lecseréltem Samsungra (Note3), és maga a telefon sokkal jobb, mint az iPhone, de az op. rendszer kár, hogy android, utálom! Igaz jön a Samsung (Samsung Z) saját op. rendszerrel (Tizen) augusztusban.
2014. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másra van kitalálva...

Ha Youtbobozni meg böngészni akarsz csak, akkor légy boldog az Iphone-nal.

Ha meg akarod változtatni a rendszer kinézetét, teljesítményét, minden játékot ingyen akarsz beszerezni (esetleg még hackelni is), konzoljátokokat akarsz emulálni, kontrollert csatlakoztatni, alternatív billentyűzetet, betűtípust, ikonokat használni stb, stb..

Akkor való neked az Android.


És ne hasonlíts össze egy Iphone-nal egy alsókategóriás Samsungot, mert nyilván gyengébb hardveresen.

A Galaxy S4/S5/Note3 - mal már fair lenne..

2014. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!