Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek IPhone 5s asztoszü...

Szerintetek IPhone 5s asztoszürke vagy pezsgő szín?

Figyelt kérdés

Nektek melyik színben tetszik jobban?

[link]

A válaszotokat indokoljátok, és írjátok oda a korotokat meg a nemeteket.



2014. júl. 3. 18:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, és erősen az asztroszürke felé hajlok. Mit gondoltok, az jól mutatna egy lánynál vagy az már fiúsabb kategória.

Személy szerint én meguntam, hogy mindenkinek fehér van.

2014. júl. 3. 18:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy lànynál inkább egy pezsgő színűt tudnék elképzelni. De asztroszürke is van az ismerősök körében. A fehér snassz. Egyébként nekem asztroszürke van. F/21
2014. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettő közül fekete, mert nem szeretem az arany színt. Nekem fehérben van, mert szerintem úgy mutat a legjobban. Egyébként nem hiszem, hogy fiús lenne a fekete. 27/F
2014. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pezsgő... 20/L
2014. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé fekete párti vagyok, de az arany is nagyon szép :)

Azt tapasztalják az ismerőseim, hogy az asztroszürke nagyon hamar kopik, elvileg jobban mint a többi ( de lehet azért mert fekete és az hamarabb meglátszik mint egy fehér teló esetén) szóval ezért kicsit hajlok az arany felé. De viszont már szinte mindenkinek arany színű iPhone 5S-e van.. illetve hát az ami nagyon kelendő.

Szerintem ha nagyon vigyázol a szürkére (tok,fóliák, stb.) akkor jó döntés lehet, a kopás ellenére én feketét vennék! :) 15/L

2014. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végül az asztroszürke mellett döntöttem:) Remélem nem bánom meg!

Utolsó:

Szerintem te az Iphone5 feketéjére gondolsz, mert rá volt szinte minden használónak panasza a kopás terén. A szürke nem kopik, mármint minimálisan biztosan mint mindegyik egy idő után.

2014. júl. 8. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Utolso" vagyok :)!

Nem, en az asztroszurkere gondoltam ennel a kerdesnel, de amugy igazat adok neked a fekete iPhone 5 eseteben is, nekem is az van es a szele az ami nagyon erzekeny : (

Egyebkent orulok hogy feketet valasztottal, hasznald egeszseggel :)!!

2014. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed:)Nem is gondoltam, hogy van még a korosztályomban normális válaszoló itt.
2014. júl. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!