Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy palomino színű lónak...

Egy palomino színű lónak milyen név az, hogy Pezsgő?

Figyelt kérdés

Állítólag nagyszüleim már előre lefoglaltak nekem egy palomino színű mén lovat, és ha jó lesz a bizonyítványom akkor megkapom.

sokat gondolkodtam már hogy mi legyen a neve, de mindig a Pezsgő jut eszembe, szerintetek milyen? nem furcsa? én még nem hallottam olyan lóról aminek Pezsgő lenne a neve, de szerintem ehhez a lószínhez tökéletesen passzol :)



2012. ápr. 7. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Legalább nem tucat név, mint a Csillag, Remény, stb.

Az én lovamnak is olyan neve van, ami senki másnak, és így legalább ő az egyetlen.

Meg amíg neked tetszik, addig jó.

2012. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó név az hogy Pezsgő:D De nem akarlak elkeseríteni, se vélemént mondani, mert nem tudom mennyit értesz a lovakhoz, de valószínűleg már van neve. Ráadásul mén. Ha értesz a lovakhoz, lovagolsz, stb, akkor oké, de jól gondoljátok meg, egy ló nem játék!
2012. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudat alatt valszeg a "champagne" lószín miatt jut eszedbe mindíg.

Alapvetően én mindíg azt mondom, hogy a név neked kell tetszen, nem másoknak, elvégre te használod napi szinten.

2012. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tök jóó! :)) Nem is hallottam még ezt a nevet, de nagyon tetszik :)
2012. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, tetszik, mert különleges :D Még szerintem a Baileys is illene rá :D
2012. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D örülök hogy nektek is tetszik :)


ma 12:05 na igen, én is mindig erre gondoltam, hogy lehet hogy van már alapból neve. mert nagyszüleim nem tudják hogy én tudom hogy vesznek nekem lovat szóval még kérdezősködni sem tudok :) de szerintem nem lenne nagy baj ha megváltoztatnám, nekem már sok kutyám volt akiket menhelyről fogadtam be, és volt amelyik 6 éves volt és más nevet adtam neki és kis idő után már hallgatott rá. szóval nem hiszem hogy nagy baj lenne ha átnevezném.

Szerintem, illetve remélem értek annyira a lovakhoz hogy legyen egy saját lovam, 7 éves korom óta lovagolok, először pónin, 11 évesen ültem rá lóra, most 17 vagyok, remélem gyűjtöttem ennyi tapasztalatot. végülis már 10 éve várom hogy legyen egy saját lovam :) mindenkit ezzel nyúzok

2012. ápr. 7. 22:01
 7/13 anonim ***** válasza:
kutyánál ez más. menhelyi kutyának nincs törzskönyve. egy lónak jó esrtben van papirja, aminek nincs meg se vedd. Abban van egy név aminek megváltoztatása nagy macera és pénz. persze otthon hivhatod akráhogy dr pl egy versenyen a pairon lévő nevét mondják be
2012. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha kételkedsz a tudásodba ne vegyenek neked mént. Ahhoz erős kezű határozott lovas kell. Nagyon kell velük vigyázni mert elbambul egy kicsit és már átvették a vezetést és csak nagy küzdelmek árán szerezheted vissza. Készülj fel, hogy nem az a cérnaszállal vezethető kis lovacska lesz aki az aktuális kéréseidet lesi és várja.
2012. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tegnap 18:18 tényleg nem tudok semmit még a leendő lóról, csak képet láttam róla meg annyit hogy mén. hát szerintem lesz papírja, illetve azért remélem lesz :D de amúgy nem hiszem hogy mennék vele versenyre. csak hobbiló :)


tegnap 19:05 igen ezt nem először hallom. én úgy vagyok vele, hogy a lovak is személyiségek, én láttam már nagyon nyugodt csődört is, de majd meglátjuk. volt barátomnak is volt egy mén lova (illetve még most is meg van), bár ő lipicai volt és inkább lovaskocsiba volt befogva mint lovagolni rajta, de ő nagyon nyugodt volt, még ha kanca is volt a közelben és a kanca egyfolytában nyerített neki. hát nem tudom ezek min alapszanak, nevelésen természeten fajtán vagy csak olyan időszaka volt.. mindenesetre megpróbálok majd a legjobb gazda és lovas lenni. :) HA! ezt a pacit kapom, mert még ez sem 100%, majd júniusban derül ki :)

2012. ápr. 11. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet, hogy nyugodt volt, mert megvolt a rangsorbeli helye, de ahol nem tisztázott ott nincs nyugodt mén.
2012. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!