Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos a telefonom? Szerintet...

Vírusos a telefonom? Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy s4-em. Pár hete vettem észre, hogy videó nézésnél csíkozódik és ugrál a kijelző. Aztán ma megnyitottam a group play programot tök véletlen, még soha nem nyitottam meg, úgyhogy először csak egy szöveg jött fel a felhasználási feltételekről. És ott is ezt csinálta. Színes csíkozódás a kijelzőn és vibráló kép. Van rajta 1-2 játék, amik gyengébb telefonokon szinte egyáltalán nem vagy alig működnek. Ezen megy, ráadásul tökéletesen. Itt nincs se csíkozódás, se vibrálás. Eddig csak videónézésnél tapasztaltam ezt, legyen az internetes videó, vagy általam készített. De most ennél a programnál is csinálja. Szerintetek mi lehet a baja? Amúgy tökéletesen működik, ezen kívül nem tapasztaltam mást. A telefon 1 éves. Van rajta avast vírusirtó, nem futnak rajta felesleges programok, a memóriáján még van bőven hely.

2014. júl. 3. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ilyen csíkokat képzeljetek el, nagyon sokat, amik vibrálnak, ugrálnak.

2014. júl. 3. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a csík hardver hiba. Vírus nem csinál ilyet. Valami a 2D grafika körül lehet. Szerintem vidd szervizbe.
2014. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. :( Köszönöm a gyors választ!
2014. júl. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!