Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van a edia marktban ez a...

Hogy van a edia marktban ez a részletfizetés? Telefont szeretnék részletre venni, de a neten sehol sem találom, hogy vehetem részletre, csak a teljes ár van ott?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Hitel felvétel szempontjából csak keresettel,jövedelemmel rendelkező személy lehet az igénylő.(pl ugye te)Hogy utána a családban hogy "hajtod" be a törlesztőt...hát ez a hitelintézetet nem nagyon érinti.:)

2014. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudom ,csak elmondtam. Mert gondolom 15 éves gyereknek még nem lehet ilyet.
2014. júl. 4. 19:17
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Hát nézd,ha jól tudom akkor munkavállalók főszabály szerint 16. életévüket betöltött fiatalok lehetnek. Munkaviszonyt létesíthetnek még a tizenöt év feletti, de tizenhatodik életévüket be nem töltött tanulók, ők azonban csak akkor vállalhatnak munkát, ha még iskolába járnak, és csak az iskolai tanszünetben tehetik ezt meg.

Illetve a szülő vagy gondviselő hozzájárulása is szükséges.Bonyolultabb mint ha rendes keresettel rendelkező családtag igényelné a hitelt,főleg hogy min.3 hónapos munkaviszony kell hogy igazolva legyen a munkáltató által.

2014. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oké.. És az igazolólapot a munkahelyen kell kérni ugye?
2014. júl. 4. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!