Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még az iphone 4?

Megéri még az iphone 4?

Figyelt kérdés
December körül gondolkodom beruházni egy ilyen telefonra. Engem nem érdekel hogy nem lesz rá ios 8 se az nincsenek benne azok az új funkciók mint az új 5-be 6-ba , engem a sima 4 fogott meg. És még így 2014 re megéri megvenni? És elég sok ideig nem ruháznék be új telefonra.
2014. júl. 3. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább 4S. Az jobban megéri, szinte ugyan úgy néz ki, mint a 4, csak erősebb és jobb.
2014. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor még megéri kicsit többet fizetni érte? És megfelelne 3-4 évig?
2014. júl. 3. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni? Ha Appokat is, akkor bár lehet, hogy nem érdekel maga az új iOS, de a fejlesztők általában 1-2-vel korábbi verziót szoktak támogatni. AppStore-t látogató készülékek 89%-a pl már iOS7-et futtat, iOS6-ot 9% - minket már nem is nagyon szoktak kérni iOS6-tal kompatibilis appok készítésére...
2014. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
No, a lényegi részre meg nem válaszoltam. Én nem vennék 4-et, mert már elég lomha tud lenni. Ha mindenképp ez a forma tetszik, akkor próbálj meg egy 4S-t kigazdálkodni.
2014. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát végül is csak minimálisan. Engem pont ez fogott meg az iphone 4 ben hogy milyen jó a multitaskingja az ilyen pl. facebook , messenger ,viber , inagramm alkalmazások használatában.
2014. júl. 3. 21:55
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval nekem netezni: ezalatt böngészgetni minmiálisan , akkor a facebook meg amiket felsoroltam alkalmazások , filmnézés , zene , fotók, meg ugye a telefon :D
2014. júl. 3. 21:56
 7/11 A kérdező kommentje:
És még kiegészítve annyit hogy most androidról lenne az átállás. Mert ezt én is megmondom hogy tényleg erősebb hardverileg az androidos készülékek egy rész de nekem pont ez fogott meg hogy nem fagy be az iphone részéről nem mint androidon , ahol élvezhetetlen a minősége. Szóval ilyen téren megérné-e?
2014. júl. 3. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Böngészni, FB-zni, fotózgatni ma még megfelel. Ugyanakkor nem tudhatod, hogy pár éven belül milyen új alkalmazások fognak kijönni, amelyeket már csak az újabb OS-ekre fognak elkészíteni... Én továbbra is 4S-t javasolnám, kamerája is fejlettebb, mint 4-nek, és avatatlan szemek számára ugyanúgy néz ki, mint elődje (csak a kereten vannak máshol a vágások).

Stabilitásával nincs gond az iPhone 4-nek.

2014. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem a 4s sokkal jobban megéri (szólva megéri rá többet költeni.) És a stabilitással sem lesz probléma. És hallottam hogy lesz ios 8 még a 4s-re ebből mennyi igaz?
2014. júl. 3. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, kijön még a 4S-re az iOS8.
2014. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!