Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy T-mobile-os Xperia...

Van egy T-mobile-os Xperia SP-m. Néha rátör hogy folyamatosan újraindul megállás nélkül. Egyszer csinálta már ezt, szolgáltatónál újratelepítették, azóta megint elkezdte. Ja visszaviszem megint szerintetek kicserélik egy másikra?

Figyelt kérdés

Mások aszerint hibás a RAM-ja. én is olvastam hogy karácsony körül több ilyen kikerült a T-mobileból. Én is karácsonyra kaptam...:/ És amúgy mostanában nagyon szörnyű a telefon, minden egy örökkévalóságig tart vele, állandóan lefagy, programok leállnak, magától kikapcsol, stb...

Mit tegyek szerintetek?

Ha ezt elmondom egy T-mobileban akkor van ara esély hogy kicserélik?

Esetleg nem lehet szerintetek ráfizetni egy kicsivel jobb késtülékre?



2014. júl. 3. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem telenoros sp-m van tavasszal vettem és nincs semmi baja. Szerintem vidd vissza megint, és ott tedd fel a kérdést, hogy kicserélik-e.
2014. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Otthon is újra tudod telepíteni, Sony Update Service.

Az SP híresen rossz szoftvert kapott, állítolag már javították. Frissítened kellett volna már régen a fenti programmal.

2014. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt kihagytam a leirasbol hogy mielott visszavittem itthon csinaltam egy android rendszerfrissitest (4.3ra ) aztan t-.-ban ujrahuztak , es egy-ket hete itthon en is csinaltam egy rendszerfrissitest ,remelve hogy jobb lesz,megszunik a problema,...de nem ,tovabbra is szar
2014. júl. 3. 23:03
 4/8 A kérdező kommentje:
De koszi a valaszt!:)
2014. júl. 3. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
A Beállítások/A telefonról/Build-számot le tudod írni?
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
12.1.A.1.205 (az eleje lehet nem stimmel ,de a vege tuti 205
2014. júl. 4. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
A fene (hogy én mindig a gép előtt vagyok :D), ez a legfrissebb szofver. Esetleg még meg lehet próbálni Flashtool-al egy független romot felrakni (a garancia nem veszik el és a telefon ettől még nem lesz független), hátha jó lesz. De erre a telefonra tényleg híresen sz@r rendszert adott ki a gyártó.
2014. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget! :)

Megprobalakozok T-nel ,hogy csereljek ki mert nem tudjak megcsinalni, aztan ha tenyleg semmi akkor megprobalkozom ezzel ,de keritenem kell hozza valakit mert nekem nem terjed eddig a tudomanyom :D

2014. júl. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!