Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 tapasztalatok,...

Nokia Lumia 925 tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés
.

2014. júl. 4. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Nagyon szuper telefon, viszont nálam a 8.1-es frissítés után nagyon rossz lett a térerő, wi-fi elérés is nagyon gyenge. Ha valakinek van ötlete... Írjatok!
2014. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:

Alapjáraton egy minden igényt kielégítő telefon. Az 1 GB RAM benne nagyon sokat számít, vannak appok amik megkövetelik, és azért nem hátrány, ha nem csak 512MB van benne.

Ami azt illeti, hogy gyenge térerő, WiFi jel, egy hard reset segít rajta ;) Amúgysem árt, ha egy OS frissítés után le van gyalulva a telefon

2014. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Emberek ***** válasza:
Azt kihagytam mint negatívum, hogy mivel a processzor Krait magos, ezért fűteni lehet vele, ha valami igényli a processzor kapacitását. A másik, hogy a fém keret nem igazán tesz jót sem a GSM térerőnek, sem a WiFi térerőnek.
2014. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az nem problema , hogy melegszik , mert sok telot hasznaltam es mind melegedett rendesen, de inkabb veszek egy femkeretest, mit egy muanyag semmit, megha a terero karara megy .

Nekem , az a lenyeg ne faggyon -lagoljon, legyen jo kameraja,.....

Egyik ismerosomnek Lumia 520 van , az is jo telefon , ennek pedig jobbnak kell lennie szerintem

2014. aug. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!