Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MiniUSB-s headset PC-n átalakí...

MiniUSB-s headset PC-n átalakítóval?

Figyelt kérdés
Lehet használni egy miniUSB-s headsetet PC-n, ha veszek hozzá egy olcsó átalakítót? Próbáltatok már ilyet, vagy hasonlót?
2014. júl. 4. 22:01
 1/10 b95 ***** válasza:
100%
olyan átalakító létezik, ami a jack-et usb-re alakítja át (telefonokhoz) így jó eséllyel a fordítottja is létezik, ami 99%, hogy működik PC-vel.
2014. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesértékűen. És ne olcsót vegyál, hanem jót.

a www.delock.com címen találsz

2014. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan egy Delock miniUSB > USB átalakítót néztem ki, ezt:


[link]

2014. júl. 4. 23:05
 4/10 b95 ***** válasza:

én csak abba vagyok bizonytalan, hogy a PC-s rendszerek felismerik-e USB-ről a fülhallgatót.

Ha USB-jack átalakítót keresnél, azt szerintem nagyobb eséllyel tudná használni a gép.

2014. júl. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, azért megkockáztatok egy ilyet, mert ez tűnik a legésszerűbbnek, mivel elvileg nincs szükség digitális-analóg, majd analóg-digitális átalakításra. Majd beszámolok az eredményről a jövő hét elején...
2014. júl. 5. 11:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Íme az ígért beszámoló. Kiderült, hogy a headset csatlakozója nem is miniUSB, csak első ránézésre, miután nem illeszkedett az átalakítóba. Egy másik miniUSB csatlakozóval összehasonlítva látszott, hogy ezen van egy pár plusz csatlakozó ott, ahol a másikon az üres oldal van. Még szerencse, hogy csak 250 Ft volt. Kösz még egyszer a válaszokat.
2014. júl. 8. 18:55
 7/10 b95 ***** válasza:

tudnál róla képet küldeni?

Maga a headset amúgy milyen márkájú?

2014. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok képet küldeni. A telefon, amihez adták, Alcatel (alap), gondolom, a headset is.
2014. júl. 10. 21:20
 9/10 b95 ***** válasza:

akkor az biztosan miniUSB lesz.

nem lehet, hogy az átalakító miniUSB-A-s, vagy microUSB-hez való?

[link]

2014. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, az átalakítón mini-B csatlakozó van (anya), a headseten, pedig olyan, ami csak első ránézésre néz ki annak. Az alsó, a képen üres részen is van egy vékony sáv egy pár csatlakozóval. De ahogy mondtam, mindegy, nem fontos az egész, felejtsd el nyugodtan. Egyelőre nincs is szükségem PC-s headsetre, és ha lesz, veszek egyet, és kész. Végül is olcsón megúsztam.
2014. júl. 11. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!