Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy a Motorola...

Lehetséges, hogy a Motorola V3i csupán ~3 mA-t fogyaszt?

Figyelt kérdés

Akku: 550 mAh = 0,55 Ah

Készenléti idő: 200 óra


Fogyasztás=Akku/készenléti idő

<eredmény>=0,00275 Ah = 2,75 mAh


Tegyük fel, hogy:fight módban van (nincs kapcsolat a toronnyal) és minden el van rajta sötétítve !


2010. jan. 6. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyit fogyaszt, nekem eddig 3 Motorola telefonom volt és egyik se közelítette meg a gyári adatot készenlétben.


Kipróbáltam hogy beteszek egy sim-et a telefonba és bekapcsolva hagyom. Semmi SMS meg hívás, úgy bírt 4 napot.

Ha használtam akkor kicsivel többet bírt egy napnál.. vagyis olyan 30-36 óra... hol van az a 200-hoz? :)

2010. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáld ki fight módban, akkor semmi kapcsolatot nem tart a mobiltoronnyal!

Amúgy hány mAh az akkuja?

2010. jan. 9. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én azt már meg nem mondom neked, már túladtam rajta szerencsére :) De gyári volt benne.
2010. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha kiveszed a simmet, akkor is kapcsolatban lesz. Sony ericsonon meg lehet nézni (kis hozzáértéssel): ha repülő üzemmódba is van, tartja a kapcsolatot pár cuccal. Most hogy mivel is pontosan, arról mindenki mást mond. Valaki szerint így hallgatnak le :P
2010. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!