Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SMARTPHONE -ból melyik jó?...

A SMARTPHONE -ból melyik jó? Az OVERMAX ; LG OPTIMUS ; ALCATEL. Melyik jobb, vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 10:05
 1/5 A kérdező kommentje:
és az EVOLIO
2014. júl. 5. 10:08
 2/5 anonim válasza:

Én most vettem(februárban) a Vodafonenál egy Alcatel One Touch Pop C7-et. Megbízható, gyors, jobb mint a samsung Galaxy S4! Nem (azaz nagyon nehezen, pl eddig csak 3 óra wifi hotspot megoszlással 4 csatlakoztatott laptoppal) melegszik.

Vodafone GO+ csomaggal ingyenes, havi 6000Ft,amiben benne van havi 500MB ingyen internet, korlátlan ingyen hívás és sms vodafone hálózaton belül (magyarul a 70esek között), és 150 ingyen hívás/sms más hálózatokba havonta.

Telefon főbb adatai:

- négy magos ARMv7-es processzor

- 2 magos mali400 CPU (grafikus processzor)

- 1 GB RAM

- 4GB belső memória (2 partíció, azaz ketté van osztva, 2GB alkalmazásoknak, azaz rendszermemória, és 2GB amire azt teszel amot akarsz, ezen kívül helyezhetsz át alkalmazásokat az SDre. SD kártya nem jár hozzá! Venned kell)

-5" kijelző

- Bluetooth 4.0 azaz a legújabb

- HSDPA, HSDPA+, HSDPA++, HSUPA internet kapcsolat

- GSM hálózattól kezdve a 2GHz-es hálózatokig működik (azaz az osszes hálózat a világon jó vele, mehetsz Japánba is, ott is fogsz tudni telefonálni)

- 5MP kamera autofocus, geotapping, manuális fókusz, 2K minőségű kép, és 1080i felbontású videó, előlapi 1.2MP kamera

- legújabb WIFI

- WiFi megosztás

- fényérzékelő, távolságérzékelő elöl.

- girl szenzor (kép elforgatása)

-minden felbontású videót lejátszása


Ha valami még eszembe jut írom :)

Ha telepíted az MX PLAYER-t akkor a legtöbb videó formátumot lejátszhatod. Van egy applikáció a Play áruházon, RAR a neve. Ezzel tudsz csinálni és kibontani zip, rar, és rar4.x formátumokat :)

Ha kell még valami infó, vagy nekem is eszembe jut valami, írok még :)

2014. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mali 400 az GPU.

A rendszer ami rajta van android 4.2.2, és limitált telefon, csak a vodánál kapható, lehet hogy már nem árulják.

2014. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem girl szenzor, hanem giro xD bocsi a hibákért, csak telorol vagyok és kijavit mindent xD
2014. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat. Sokat segítettél :D

És a többiről amiket fent felsoroltam, mi a véleményed?

2014. júl. 14. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!