Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefont szeretnék venni,...

Egy telefont szeretnék venni, a kérdésem az, ha az adott telefon replika/klón az miért baj? (mármint nekem azért jobb mert olcsó de függetlenül az árától és attól hogy klón van valami baja, vagy nem értem. )

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal gyengébbek hàrdveresen, sokszor már idegesitően gyengék.
2014. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A klónok csak külsőleg hasonlítanak az eredetikre. Azért gyártanak ilyeneket,hogy akiknek nem telik az eredetire az is tudjon villogni velük. Belsőleg meg mind hulladék.
2014. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
#2-nek igaza van. Ezzel a "klón" kifejezéssel az a gond, hogy egy laikus azt hiheti, hogy ugyanazt kapja, csak az árcímke és a gyártó más. Pedig korántsem erről van szó, a "hamisítvány" szó kifejezőbb lenne: ezek a készülékek megjelenésüket tekintve teljesen olyanok, mint az eredeti, de mind hardveres paramétereik és tényleges teljesítményük tekintetében, mind szoftveresen elmaradnak az eredetitől. Minőségről nem is beszélve: gyártónak nem kell törődnie a presztízzsel, emiatt nem is fektetnek a minőségi problémák megoldására hangsúlyt...
2014. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

vannak nagyon jó klónok is, az új s5 klónok 8 magos procival azért elég rendbe vannak, de már az iphone klónok között is van jó (goophone)

harmad meg negyed áron

2014. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hiába 8 magos az a processzor, ha mindegyik Cortex-A7 mag. Ezek pedig durván a Cortex-A8 teljesítményét nyújtják, amely ugye SGS1-ben és iPhone 4-ben volt. Hiába írják rá, hogy 12 megapixeles a kamera, ha pocsék minőséget nyújt, mert egyrészt alacsonyabb felbontásról interpolálják, másrészt optika is csapnivaló. Szoftveres problémákról nem is beszélve, érdemes itt GYK-n is olvasgatni, milyen változatos bugokat tapasztalnak a felhasználók. Itt egy logoutos cikk, érdemes lehet elolvasni, ízelítőt ad, hogy mit is tud: [link] .

Értem én, hogy nincs pénz 200 ezres telefonra, vagy nem szán rá ennyit valaki. Tiszta sor, van ilyen. De olcsón is lehet jó készüléket beszerezni, még kínai modellek között is. De érdemes olyat választani, amelyik valós támogatást ad, és "van neve" - érdekes módon ezek ára is magasabb, mint a 100 dolláros klónoké.

2014. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindennapi használatban a 6592 teljesen elfogadható sebességet nyújt egy klónban és 170dollár, aki ezt választja nyilván hajlandó kompromisszumot kötni


[link]

2014. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
honnan vehető észre a leginkább hogy hamisítvány ? (folyton lefagy vagy ilyenek vagy miben?) a helyzet a következő: nekem egy Samsung Galaxy S Advenc-em van, T-mobilból lett véve(onnan is lehet hamisítványt venni?bocsi de nagyon nem értem ezeket) mindegy a lényeg hogy most néztem egy Samsung Galaxy S5-öt de viszont az hamisítvány..megéri ?
2014. júl. 6. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

klóntól függ minden

egy jó klónon nehéz észrevenni, külsőleg nincs különbség, belül meg mindenféle dolgokat kell megnézni a beállításokban hogy észrevedd, ahogy fagyni se fagy többször attól hogy klón ha jó klón

érted?

egy jó klón s5 olyan mint egy jó középkategóriás márkás telefon, nincs ezekben semmi varázslat, ugyanaz a kis kínai kéz pattintja össze a cuccot

2014. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!!
2014. júl. 7. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!