Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az eredeti...

Mi a különbség az eredeti iPhone 5s és a klon között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Apple iPhone-t szeretnék venni használtan, és szeretném tudni, hogy miből lehet észrevenni, h átakarnak vágni és nem eredetit adnak el. Ma már nagyon jó klónokat készítenek, de biztos van valami amiben más az eredetitől. Nem vagyok nagy elektronikai zseni, úgyhogy a legkisebb segítségnek is örülnék :)

2014. júl. 5. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
elsősorban az ár. én még nem láttam klónt árulni 90-100ezer körül. egyébként meg a klón ha jó is, csak külsőleg az...valószínűleg nem működne az ujjlenyomatolvasó sem, nem működik rajta az App Store...mindent ellenőrizni kell rajta amúgy is, hiszen lehet, csak simán hibás 1-2 dolog benne, amit érdemes azért kiszűrni, mert mindig eltitkolják...:D
2014. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
iPhone 5-öm van. Klónt még nem láttam, de az új ára 150 ezer a használt szerintem 100 körül. AppStore letöltéssel elvileg tényleg tudod ellenőrizni vagy letöltöd Mein iPhone suchen/ saját iPhone kereső, ha az működik, szerintem tuti eredeti.
2014. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :D
2014. júl. 6. 13:57
 4/4 anonim válasza:
En pl olyat olvastam facebook on h a csavo klon telefont akar eladni a masik meg oda irta h neki is iphone 5 KLONE van a legujabb androidal XD
2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!