Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program ami helyette...

Ocsu kérdése:

Van olyan program ami helyettesíti a recoveryt a telefonbol?

Figyelt kérdés

Gépről szeretném feltelepíteni a rendszert a tellomra, mert sikerült padlóra küldenem... recoverym nincs. flesselés nem megy... ötletek?? tudnátok segíteni abban hogy milyen programokat használjak telefon telepítésnél? esetleg még egy formázó? vagy bármi amivel a telefonba turkélhatnék?

Sonyericson xperia mini st15i-ről lenne szó. segítsetek mert nem tom használni és most szervíz sincs... sok választ és sikert szeretnék :) thx



2014. júl. 6. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz hülyeségeken. Flashtoolal mindent rendbe lehet hozni. Ha azzal sem tudod akkor ne is erőlködj.
2014. júl. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam de vagy én nem értek hozzá vagy nem tudom..... nem jött össze. mindegy, el viszem szervízbe... az a baj h nincs recovery gyárilag a tellon... nem értem mért sajnálják. köszi a választ amugy
2014. júl. 6. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább vigyed el mert megint csak nagy hülyeséget írtál.
2014. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kiderült h nem jó progit használtam :) sikerült és köszi szépen :)
2014. júl. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!