Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android játékok, ilyen elvárás...

Android játékok, ilyen elvárásokkal, részletek lent. (? )

Figyelt kérdés

Valaki tud ilyen 3D-s építős játékot? Kipróbáltam az " Exploration Lite " névre hallgató játékot.Elég jó volt, de amikor kilépek eltűnik az építményem, s mivel eléggé rossz telefonnal rendelkezem (Samsung Galaxy Ace I változat), ezért nem engedhetem meg magamnak hogy fusson 24/h.Az is jó lenne ha valaki elhozná nekem a teljes verziót, vagy valahogy kijátszani. Mert pénzt nem szeretnék rá költeni.Vagy esetleg valami hasonló építős jellegű játék kellene.Válaszokat előre is köszönöm.


UI.: Gugliztam a "FULL" verzió után, de nem nagyon találtam meg.



2014. júl. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rising Cities? Én nagyon szeretem!
2014. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1. Hát, figyelj, már játszottam ilyen stratégiai jellegű játékkal ami az idő múlásával eléggé unalmassá vált, s csak az időmet vesztegettem, lehet hogy valaki minden nap tud vele foglalkozni, én csak néha előveszem a teleont időtöltésnek. Már próbáltam pl.: Little Empire, stb. Más javaslat?


UI.: Köszönöm a gyors választ. :D

2014. júl. 6. 12:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Telefont*.
2014. júl. 6. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=AWvwPN4ulFo


A fenti videó leirásában levő link nekem bevált :)

2015. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!