Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő egy iPhone 5...

Mi a teendő egy iPhone 5 esetében, ha a hátul lévő felső üveg (és egyben a kamera is minden bizonnyal el van törve ) levált?

Figyelt kérdés
Mi az amit ilyenkor biztosan ki kell cserélni? Az alaplapnak köze van valamennyire a kamerához? Bocsi ha full hülyeséget kérdezek, nem vagyok tisztában annyira az Apple termékekkel, még soha nem volt iPhoneom és ezt is egyik napról a másikra örököltem.

2014. júl. 6. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát az én telefonomba úgy van, hogy egy speciális csatlakozóval kapcsolódik az alaplapra... (Xperia e c1505) és kb 3000ft egy kamera bele.

De egyébként ezt látni kellene h eldöntsem meg lehet e csinálni házilag.

2014. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire hasonlit az iPhone mukodese a Sonyhoz, elegge maceras az Apple, de ha meg tudjuk beszelni akkor vegulis az a lenyeg. : ) amint nalam lesz kuldok kepet privatban! Koszi hogy irtal!
2014. júl. 6. 13:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :D
2014. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

miért nem viszed el szervizbe? van apple szerviz (almarium)

van buhera szerviz (isamurai)

ne otthon oldjad meg

2014. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5-ben nincs hátul üveg. Annak alu hátlapja van.

A 4-nek és a 4s-nek van üveg hátlapja.


Küldhetnél róla képet.

2014. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy alu hatlapja van, de arra a ket savra gondoltam ami alul es felul is van :D az uvegbol van

Amint a kezembe kerul kuldok mindenkinek, egyenlore a noveremnel van aki estefele jon haza.

Amugy nem akartam otthon megoldani, eszem agaban sem volt ilyen gondolat, mindenkepp szervizbe fog kerulni! Mar csak az lenne a jo ha megtudhatnank h milyen fuggo egyaltalan fuggetlen-e. Egyenlore levan merulve, toltom meg nincs hozza se usb fules stb.

Ami eszembe jutott igy hirtelen.. csak iphone 5/5S tolto jo bele? Az vilagos hogy 4/4S stb nem mert mar mashogy van kialakitva az alja es a tolto de noverem occse iPad mini toltovel probalkozott es elvileg az is jo.. Nos ez szerintetek mennyire hasznos? Es melyik a legolcsobb apple szerviz budapesten?

2014. júl. 6. 16:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Tuti nem lopott telefon? Elég gyanús, hogy semmi sincs hozzá.

Minden esetre ne csodálkozz, hogyha le van zárva.

2014. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Különben a kamera biztos nincs eltörve!

Annak eggyáltalán nem olyan a felépítése...

2014. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem lopott!!!! Irtam, hogy orokoltem, legyszives ne nezz ilyen alparinak hogy ilyenre vetemedek! Egyenlore ez egy elegge mely pont, de ha erdekel leirom.
2014. júl. 6. 19:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Az iPad töltő is jó lehet hozzá. De gépről usb-n is töltheted.
2014. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!