Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 előlapi kamera,...

IPhone 5 előlapi kamera, miért fagy le?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek,


iOS 7.1.1-et használom, a hátlapi kamera normálisan műkődik semmi baj nincs vele, viszont mikor jobbfelső sarokban rámegyek hogy az elsőt használja csak feketekép a fényképező applikácioba és lefagy ha kilövöm ujra megkell nyitnom és visszaváltani hátlapira mert ha nem akárhányszor megnyitom lefagy mi lehet a gond ?



2014. júl. 1. 16:32
 1/8 anonim válasza:
0%
Mert apple.
2014. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
0%
Pedig az IPhone soha nem fagy le, atomstabil, kiváló...
2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Valóban, soha nem fagy le, és kiváló. Azért fagy le a kérdezőnek. congratulations
2014. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:
0%
#3: Érezd az iróniát.
2014. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is értem minek kell írni, ha nem tudtok válaszolni, minden esetre ment a minusz :-)
2014. júl. 1. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hibás a telefon vagy a progija ennyi. A márkás telóknál is előfordulnak gyártáshibás telók.
2014. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zakathol ***** válasza:
#7: Pedig igaza van. Az én 5s-em is 1 hónapon belül megadta magát. Kicserélték és azóta hibátlan. Te tudatlan tuskó.
2014. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
27%
Jaj, ne már ne már kérleeeeeeek, mínusz? Jaj neee. soha nem értettem, mi a "naqy" dolog ebben, hogy ment a mínusz. lol,
2014. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!