Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 kijelző meleged...

Sony Xperia Z1 kijelző melegedés. Normális?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete van meg a telefon és kisebb játékoknál is észrevehető,hogy nem csak a hátulja,de a kijelző is melegszik.Ez normális vagy vihetem a szervízbe?

Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 6. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez "normalisnak" nevezheto. Nekem is Z1-em van, ugyan az a szitu mint nalad, es a tobbi Z1 hasznalo 95%ban. A 4.4.2-es frissites (KitKat) nem sikeredett tul jora, azota sok Z1-en eszlelheto, hogy hamar felmelegszik, gyorsabban merul illetve neha a kameraja is beragad (ezek a "tunetek" a legtobb Z1-ben jelen vannak kisebb nagyobb gyakorisaggal a 4.4.2. ota). Remelhetoleg a kovetkezo updatenal (amit a Z1 augusztusban vagy szeptemberben fog megkapni elmeletileg) ezeket a bugokat ki fogjak javitani, es ujbol orom lesz hasznalni ezt a telefont. Persze, az normalis, hogy egy picit felmelegszik, meg amikor 4.3 volt a telomon akkor is volt, hogy egy picit felmelegedett, de fel ora SubwaySurfer utan, es utana ahogy abbahagytam 2 perc utan ki is hult. Szervizbe nincs aminek vidd, mert nincs mit kezdjenek vele, esetleg, ha nagyon nem tetszik, es amikor vetted a telefont 4.3-as android volt rajta elviheted a szervizbe, hatha downgrade-oljak.
2014. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, igaz nekem Z-m van de amikor felmelegszik be teszem a hideg víz alá. :)
2014. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!