Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók a windows phoneok?

Jók a windows phoneok?

Figyelt kérdés
új telefont akarok venni nézegettem ezeket a nokia lumiákat csak nem tudom milyenek a windows-os telefonok
2014. júl. 6. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy annyira stabilak, hogy hiába a gyenge hardver, mégis szupergyorsak és sosem fagynak be, még ha kismillió dolog (képek, videók, zenék) rájuk is van pakolva. Viszont eléggé korlátozott rendszer, Androiddal sokkal több dolgot lehet csinálni, de ott meg főleg jó erős hardver kell, hogy stabilan fusson, szóval mindegyiknek van előnye is-hátránya is, én szemály szerint inkább maradnék az Androidnál a szabadabb felhasználhatóság miatt, de ez relatív dolog.
2014. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Ha együtt tudsz élni a kötöttségekkel, akkor igen.
2014. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó telefonok, személyre és testreszabhatóságban iOS és Android között van (főleg 8.1 frissítésben jöttek új lehetőségek). Sokáig támogatottak a WP-k, alkalmazáskínálat napról-napra nő, stabilak, gyorsak, egyediek.
2014. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

WP alatt szinte alig van kotottseg. Igen, a felulet az fix, de legalabb az alkalmazasok egysegesek, es nem barmolja mindenki jobbra-balra, mint Android vagy iOS eseten.


Stabilak es gyorsak. Igen, meg a leggagyibb hardver, ami ma mar Android legalso szegmensnek is alig menne el, is siman futtatja a legfrissebb oprendszert, akadas nelkul. Es fogja is. Ennyire optimalizalt.


Androidrol valtva, mint power user, nekem csak pozitiv csalodasom volt a platformmal.

2014. júl. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!