Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van már egy Voda előfizetés...

Ha van már egy Voda előfizetésem? Sürgős!

Figyelt kérdés
Ha van már egy előfizetésem náluk, és szeretnék még egy újat kérhetnek megint depozitot ?? Vagy ilyenkor mivel ügyfélnek számítok már nem kérhetnek újabb pénzt be??

2014. júl. 6. 23:48
 1/5 A kérdező kommentje:
halló!! sehol senki!!
2014. júl. 6. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,kérhetnek. ...u.i: ez fórum nem pedig chat... Napok is eltelhetnek míg választ kapsz.:)
2014. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom. De ha előfizető vagyok már akkor elvileg nem én úgy tudtam, de akkor mégis??
2014. júl. 7. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be egy üzletbe, majd megmondják. Nagyon nehéz, igaz?
2014. júl. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy elofizeto nevere max. 3 elofizetes kotheto (pl. otthoni-ceges-felesegnek, stb.). Igen, ugyanugy kerhetnek depozitot, ha nem tudsz bemutatni adobevallast, stb., hogy a fizetesed tenylegesen elerni azt a minimum szintet hogy fizesd a havidijat.
2014. júl. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!