Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előfizetésem van.3290...

T-mobile előfizetésem van.3290ft-os havídíjjal, ha ezt lebeszélem akkor utána lehet tölteni a kártyára pénzt, ha nem beszélem le akkor is ki kell fizetnem. Jár a csomaghoz 50MG ingyen internet. Honnan tudom, hogy lejárt a net?

Figyelt kérdés
Az adatforgalmat kell bekapcsolni, amikor netezni akarom azt tudom... Meg azt is, hogy 50MG nem sok, múlthéten vettem a telefont, használtam a netet, 2× felmentem facebookra és 76,3-t ír ki... ott van a böngésző,go launcher, meg minden ilyen. Most akkor át is léptem?? Nem szeretnék eget verő számlát fizetni. A boltban azt mondták, hogy le fog állni, ha elfogyott, ez igaz? Telenornál már megjártam ehhez hasonlót, nem szeretnék pofára esni!!
2014. jún. 1. 18:25
 1/5 anonim válasza:

Ha lebeszéled az előfizetésed, utána ugyanazokkal a percdíjakkal beszélhetsz tovább. Ezt értelem szerűen hozzá csapják hónap végén a számládhoz.


Ha az interneted "el fogy" le korlátozzák 32kbps-re, azaz lelassítják a de ugyan úgy használhatod és nem kell ráfizetned.


De az lenne a legjobb ha bemennél hozzájuk és megkérdeznéd őket, hogy mondják el részletesen.

2014. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen csomagban vagy!

Ha Mozaik csomag valamelyikében vagy, akkor nincs túlforgalmazási díj, ergo ha átléped az 50mb-ot akkor csak korlátozzák a sebességet (de attól még tudsz netezni).

Ha pl. Mediamania csomagban vagy, ott van túlforgalmazási díj, ha átléped az 50mb limitet akkor Mb-onként valamennyi Ft-ot kell fizetned majd....

Egyébként az 50Mb elég akkor ha csak emailt nézel vagy facebookot OLVASOL, nem videót nézel rajta (a youtubeot nem ajánlom, mert az elég nagy adatforgalmat generál).

2014. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha droidos a telód:

[link]

2014. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták a boltban, hogy le fog lassulni, majd leáll, ha elérem. Holnap bemegyek, mert nem hagy nyugodni. Nem szeretném pengetni a 10eseket...

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, le fogok egyet tölteni, köszi! :)

2014. jún. 1. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek töltenél ilyesmit? A telekom weblapján belépsz, és kiírja, hogy állsz... A legtöbb telefonban alapértelmezetten van forgalomfigyelő, nem véletlenül. A limit kihasználása után az fog történni, amit a szerződés ír. Ha ennyire lusta vagy olvasni egy kicsit, pengesd csak a tízeseket, megérdemled.
2014. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!