Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az Iphon5 készülékem....

Ellopták az Iphon5 készülékem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olvasgattam forumon mindenhol és kiváncsi vagyok 2013-as a telefon Apple ID-t emlegették néhány oldalon. Belehet valahogy mérni ha én nem készíttem ilyen apple idt?
2014. júl. 7. 12:28
 1/6 b95 ***** válasza:
80%
Feljelented a rendőrégen IMEI szám alapján. Mást nem nagyon tehetsz.
2014. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént néhány nappal ezelőtt viszont a rendőrség még a Vodafonnál sem volt és a vodafone azt mondta nem tehet addig semmit.
2014. júl. 7. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Hacsak nincsenek rajta Orban Rahel leanybucsujanak fotoi, kb. keresztet is vethetsz ra.
2014. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél valami más készüléket.


Nézz jól körül a piacon, manapság hihetetlenül jó ár/érték arányú telefonokat lehet kapni.

2014. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kikapcsolt, és emellett internetre nem kapcsolódó telefont sehogy nem fogsz bemérni otthon, rendőrök meg mint más is célzott rá, ha nem vagy valami nagykutya, le se szarják...az vígasztalhat, hogy aki ellopta, ő sem fogja tudni használni(kivéve ha nem volt rajta jelkód sem, de remélem azért azt használtál).
2014. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már meg van. Nem tudom mit jelent a "nagykutya" kifejezés.

Csak jó kapcsolatok kellenek! Amúgy tévedés,hogy internetre nem kapcsolódó telefont kikapcsolt állapotban nem lehet bemérni! itt van rá az ellen példa.

2014. júl. 8. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!