Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone 4s készülék...

Ellopták az iPhone 4s készülékem! Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Persze le lett tiltva a kártyám, rendőrségen bejelentettem, onnan mentem a t-mobile-ba a jegyzőkönyvvel, ha mázlim van, és új sim-et tesznek bele, IMEI szám alapján megtalálják... Ennyit tudok.. Valaki valami újat tud mondani? Ki lehet süttetni? Ha igen, az által még megtalálhatják, vagy nem? Mit javasolsz?
2011. nov. 28. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Amíg a rendőrség szorgalmasan keresi, üsd bottal a nyomát.
2011. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy újat, ha nem sajnáltad rá a pénzt, biztos megteheted.
2011. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 bp1985 ***** válasza:
40%
Kisüttetni semmit nem lehet, max kisütni egy kaját. Telefont függetleníteni szoktak, de attól még ugyanúgy meg lehet találni, de nem fogják, főleg itthon. Mit javasolok? Vess rá keresztet, és vegyél olyan telefont, amit nem lopnak.
2011. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
22:46 valószínűleg egy ilyen irigy g*ci lopta el, amilyen te vagy! Értelmes választ kérnék, nem egyéb megjegyzéseket.
2011. nov. 28. 22:50
 5/24 anonim ***** válasza:
ez baromság! ne vegyél bmw-t, mert drága és ellophatják! nem menj ki az utcára, mert elüthet az autó és meghalhatsz. nem fogok valamit azért nem megvenni, mert ellophatják.
2011. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Igaz,hogy nem iPhone4,csak egy sokkal silányabb telefonomat loptak el,rögtön bejelentettem mindenhová,persze IMEI számmal a rendőrségre is,volt jegyzőkönyv meg minden,azt mondták,hogy ahogy a telefont bekapcsolják,rögtön rá lehet keresni,úgyhogy nagy valószínűséggel meglesz stb. Ehhez képest kb.tudom,hogy ki lopta el,de a nyílt gyanúsítás,főleg,ha nem lesz igazam,vagy csak nem tudom bizonyítani,több,mint kínos,sőt,büntetik is.Kis idő múlva kaptam is egy nyomozás megszüntetéséről szóló értesítést,na,gondolom,neked is van fogalmad,hányszor is kereshettek rá vajon???Méghogy azóta nem kapcsolta be senki,vicc.És persze,ki lehet üttetni,főleg az értékesebbeket,azt már jó pénzért csinálják,ezek szerint a rendőrség meg egyáltalán nem keresi.Mindenesetre neked kívánom,hogy nagyobb szerencséd legyen,vagy,ha tudod,ki lopta el,esetleg merjél csúnyán nézni rá.(Én nem mertem,mert nő vagyok)
2011. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
Menj és vegyél egy újat, a rendőrség leszarja.
2011. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
find my iPhone. icloud.com, beírod a passod, és megmutatja hol van, kb 5 méteres pontossággal. airplane, vagy kikapcsolt állapotban is megy. de ezt kb AZONNAL kellett volna.
2011. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Na nehogy már én legyek a szar, mert mertem venni valami értékesebb dolgot magamnak, és valamelyik tetű lenyúlta, mert az könnyebb, mint megdolgozni érte! Tisztában vagyok a rendőrségi folyamatokkal, külön oda írtam feltételes módban, hogy "ha mázlim van". Egyszerűen új infót szerettem volna megtudni, esetleges tapasztalatot, nem pedig semmit érő hozzászólásokat, tisztelet a kivételnek.
2011. nov. 28. 23:01
 10/24 A kérdező kommentje:
22.58 Megpróbáltam, de hiába töltöttem le, amit le kellett, nem lépett tovább. Valaki azt mondta, hogy ahhoz regisztrálni kellett volna, és ezt sajnos nem tettem meg... Ez így van? Ja, és köszi...
2011. nov. 28. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!