Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még az iPhone 5? Vagy...

Megéri még az iPhone 5? Vagy csak az 5S?

Figyelt kérdés
Novemberbe akarok iPhone-t venni vagyis váltani 4S-ről. Elég lenne egy iPhone 5 (Arra lenne első sorban pénzem) vagy feltétlen 5S-t ajánlotok. Van szakértelmem megértek bármilyen "nyelvet" és véleményre vagyok kiváncsi illetve érvek re és ellenérvekre. Szóval 5 vagy 5S ?

2014. júl. 8. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
November környékén már kint lesz az iPhone 6. Ha szerencséd van akkor az iPhone 5s fog annyiba kerülni novemberben, mint az iPhone 5 most. Én jelenleg iPhone 5-öt használok, nekem minden tekintetben elegendő telefon, gyors, támogatott, süvít, mint a szél, de igazából várd meg a novembert és akkor értékeld át a dolgokat.
2014. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondold át ezen felül, hogy mi a fenének jobb. Talán kihasználnád? Melyik volt idáig a legdurvább grafikájú játék, amit futtattál rajta?
2014. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló köszönöm, 2. igazából nem a játékok fontosak, amúgy Apshalt 8, vagy Infinity Blad II ami el is ment semmi gond, de azért a facebook, kidob, gondolkozik is rendesen, kicsit jobb az előlapi kamerája az 5-nek kicsit nagyobb is... ami nagyon szol az 5S-mellett az a 120FPS , és az az amiért lehet hogy ráesik a voksom. A Touch ID-se utolsó, de az inkább Design dolog számomra legalábbis, azért az nem egy 7 pecsétes védelem de ezt mindenki tudja. Köszönöm és várom a további értelmes válaszokat mint ezek voltak , androidról ne halljak! Köszönöm!
2014. júl. 10. 00:25
 4/5 anonim ***** válasza:
5s.
2014. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia, nekem van egy 64GB-os Iphone 5-om (hasznalt), szoval ha erdekel hasznalt telefon irj
2014. júl. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!