Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanát...

Ti melyik telefont választanátok? Sony Xperia L vagy Samsung Galaxy Core Plus (vagy Trend Plus) vagy Noki Lumia 635?

Figyelt kérdés
Sürgősen kellene telefont választanom ezért kérek segítséget, az Xperiaról írnak hideget meleget de nekem nagyon megtetszett. Samsungokban már csalódtam eleget a Lumia ezen verzióján meg nincsen vaku. Saját tapasztalatok alapsán szeretnék véleményeket!
2014. júl. 8. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a sony-t enis neztem , nekemcis tetszett a kulseje de .... Nem valami jo ... Sz.tem Core Plus . De talalsz : Samsung Galaxy S2 Plus , Lg F6 , lg l70 , lg l90 , Samsung Galaxy Express .... Nezzel emag.hu-n .
2014. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért nem jó a Sony? Kifejthetnéd mert ma este választanom kell.
2014. júl. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!