Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mostani ún. okostelefonokba...

A mostani ún. okostelefonokba van hívásrögzítő (call recorder) beépítve?

Figyelt kérdés

Szükségem van arra, hogy előzetes engedélyt kérve az adott féltől beszélgetéseket -tehát a hívó és hívott fél beszédét is) rögzítsek (telefonos riportok).

Ezért keresek olyan készüléket (androidost) amivel ez lehetséges. Mely készülékek képesek erre?


40-45 ezer forint a felső limit.


2014. júl. 8. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikse.. törvény miatt nem lehett... sőt még a letöltött progik se vesznek fel rendesen
2014. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor ezért néztek rám hülyén a boltban, amikor én meg pont egy ilyen funkcióval rendelkező készüléket kerestem?

Ezt tettem meg első számúnak fontossági sorrendben.


Most egy régi Nokia C3-00 telefonom van.

Az szuperül rögzíti a hívásokat.

Csak már szegény rongyosra van használva, illetve gondoltam, hogy már okostelefont veszek, ha már készüléket kell váltanom.


Akkor hiába is keresek ez alapján?!

2014. júl. 8. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem van, én a régi telenor smart touch minim-el simán felvettem ahogy beszéltem mással! ugyhogy van
2014. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor szívességet szeretnék kérni.


Aki tud olyan okostelefont, ami rendelkezik hívásrögzítő funkcióval (tehát beépítettel), nem szolgáltatóhoz kötött, azt megkérem, hogy írja már le, melyik készülék az? (40-45 E HUF árkategóriában).


Köszönöm szépen!

2014. júl. 8. 11:19
 5/5 anonim válasza:

Nekem is nagyon fontos volt ez a lehetőség.Ezzel az applikációval oldottam meg,nekem tökéletesen működik!

[link]

2014. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!