Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire foglalkoznak a...

Mennyire foglalkoznak a lopott telefonok megtalálásával?

Figyelt kérdés

Lakóhelyemtől 70.km.re nyaraltam mikor ellopták a 25.000ft.os telefonomat. Érdemes jelentenem?

Mennyire foglalkoznak vele?

Meg persze ha csinálnak egy filléres, egyszerü függetlenítést akkor még be tudnák mérni?


2014. júl. 8. 11:29
 1/5 A kérdező kommentje:
No meg ugye ha bejelentem kapásból tiltják nem méregetik vagy megpróbálják bemérni?
2014. júl. 8. 11:32
 2/5 A kérdező kommentje:

Jobban szeretném megtalálni, mert fontos infók,

számok voltak bent.

2014. júl. 8. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznak vele, mert esély sincs megtalálni az esetek nagy részében. Cellaadatok és hasonlók bemérését pedig csak a köztársasági elnök engedélyével csinálhatják, nyilván nem egy piti lopás miatt, hanem emberrablás, terrorizmus szintű bűncselekményeknél.

Ha a csináld magad kereső módszerek kudarcot vallottak, akkor ezt már fújhatod sajnos. Biztonsági mentésed mindig legyen mindenről, a felhőalapú szolgáltatások világában ez már nem ügy amúgy sem. A szolgáltatónál viszont mindenképp jelenteni kéne, és ha összekapcsoltad bankkártyaadatokkal, stb, akkor azzal is intézni kell valamit, bár általában nem kutakodnak a telefonba, két órával a lopás után már ledaráltak róla mindent, azóta 3 gazdán túl lehet.

2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem 50.000 Ft alatt van, így még "megélhetési bűnözés" és nem számít bűncselekménynek. Én is így jártam sajnos!
2014. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a Rasi lagziján lopják el, akkor foglalkoznak vele...
2014. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!