Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max.120. 000-ért melyik...

Max.120. 000-ért melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg androidos legyen és normális boltokban lehessen kapni itthon (ne GSM meg hasonlók). Netezésre, fényképezésre néha játékra lenne használva (meg persze telefonálásra).
2014. júl. 8. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eleinte én is így indultam neki, aztán felfedeztem a netes vásárlást.

Aztán rá kellett jönnöm, hogy a magyar boltok vackok.


Ha feladod az itthoni boltos vásárlós paradigmádat, hihetetlen jó telókat fogsz találni töredék áron.

Tényleg ilyen gazdag vagy?

2014. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
LG G2, Xperia Z1 (Rakj hozzá még egy kicsit és a telenornál van G3 147ért kártyásan)
2014. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez szép és jó, de:

Magyarországra ki is szállítják?

Magyar a telefon nyelve?

Garancia van?

És egyébként kedvezményesen vásárolhatok, mert lejárt az elõfizetésem.

2014. júl. 8. 12:06
 4/11 A kérdező kommentje:
A G2-ben nem kevés a szabad ram? Mobilarenan azt írják a 2 GB-ból 600 MB szabad. Ez elég mindenre? Multitasking stb...?
2014. júl. 8. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:

az első mindenhova beírja azt a pandawill.com, ott veszel egy kínai lófaszt, ha elromlik többe kerül a visszaposta mint maga a telefon.

itthon fizess meg egy márkás telefont, egyszerűbb mint ezekkel a kínai vackokkal szórakozni.

g2-m nem volt, nekem s4-em van, ebben 1 giga a szabad ram, szerintem a g2-ben sem 600mb szabad..

2014. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, kiszállítják, igen van garancia, igen, a leggagyibb brazil modellben is van magyar android.

Nem tudok neked mást ajánlani, vegyél először valami egyszerűt pl itt

ailexpress


pl egy fülhalgatót, egy bögrét vagy egy akármilyen vackot.

Aztán te magad megtalálod a választ arra, miért adsz valamiért 3-4-szer annyit, mint amit valójában ér.

ÜDv.

2014. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

pandawill.com

chinatronic.com

orientdeal.com

www.tinydeal.com

dhgate.com


Az imént hozzászóló társam még nem látott normális telefont jó áron.

És fogalma nincs róla hogyan vásároljon.

2014. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ööö...Inkább magyar de ha nem magyar akkor európai boltban vennék...
2014. júl. 8. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:

vettem aliexpress-ről cuccot képzeld el, de ilyen noname kínai samsunghamisítványt nem fogok.

vannak jó kínai márkák, pl. lenovo, hiába van garancia ha elromlik, többe fáj a posta mint maga a telefon..

2014. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hazugságnak, tudatlanságnak és a valóságntól elrugaszkodott ostoba barom - sőt tudatlan - állításnak tartom az iménti hozzászólást.


Kedves kérdező, te meg nyugodtan vásárolj európai boltokból.

2014. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!