Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem tönkre a mobilte...

Hogyan tegyem tönkre a mobiltelefonom nyom nélkül?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy jó öreg Nokia 5230-as telefonom, az a baja hogy sokszor befehéredik a kijelző, lefagy ,nem szólal meg ha csereg, és nagyon hamar lemerül. Apukám azt mondta, hogy csak akkor visszük vissza oda ahol vettük (még garanciás) ha ténylegesen elromlik. Ezért gondoltam, hogy valahogy tönkrekéne tenni a belsejét, úgy, hogy az üzletbe ne tudják rám fogni, hogy én tettem tönkre. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 8. 13:03
 1/9 anonim válasza:
öncs a belsejébe vizet aztán talán behal az aksia de ne száricsd meg mert akkor biztos jó lessz várd meg amig magátol fölszárad a viz benne és ha behalt vidd oda mutazsd meg hogy valamiért nem kapcsol be és ha nincsen benne viz bent se foglyák kideriteni hogy viz került bele
2014. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbàltam már a fagyasztóba tenni, a mágneses módszert is próbáltam (kb. akkora màgnessel mint egy üveggolyó) de semmi.
2014. júl. 8. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
ha értesz az elektronikához,akkor szedd szét,és a nyák lapon egy pozitív és egy negatív forrasztást zárj rövidre,majd ugyanúgy szereld össze(nyom nélkül ezt elég nehéz)
2014. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tedd be a mikrohullámú sütőbe, csukd be az ajtót, aztán egy egy pillanatra kapcsold be a mikrót, tényleg csak 1 másodpercre

ezt csináld addig amíg nem kapcsol be a telefon

2014. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem addig amíg ki nem kapcsol?:D
2014. júl. 8. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlen fog kikapcsolni attól hogy elromlott

viszont biztos nem fog bekapcsolni ha elromlott

2014. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és attól a mikrónak lesz valami baja?
2014. júl. 8. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerubb ha szoftvert frissitesz rajta, akksi nelkul, es kozben lehuzod geprol. Eleg hozza a Nokia Care Suite, frissitest keresel, kidobja hogy nincs de felajanlja az ujratelepitest. Kezdd el, majd mikor telefonra irja a frissitest, hagyd hogy elkezdje, es kb fel perc mulva huzd le USB-rol. Akksit ki-be, majd probald bekapcsolni, innentol kezdve halott.
2014. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"innentol kezdve halott."

Igen, a szerviz meg, mert az a dolga, visszarakja az op.rendszert az eredeti készülékre.

De a kérdező pont nem ezt akarja.

De ha gondolod, szaladgáltathatod....

2014. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!