Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Napelemes telefontöltőről...

Napelemes telefontöltőről szeretnék kérdezni - milyen gyorsan tölti a telefont? - egy napsütötte nyári délután milyen gyorsan tölti a saját aksiját? -élettartam?

Figyelt kérdés

[link]


én ezt néztem magamnak.

minden vélemény jöhet, illetve ajánlat hogy milyet érdemes / nem érdemes venni.



2014. júl. 8. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

"egy napsütötte nyári délután milyen gyorsan tölti a saját aksiját?

Inkább milyen lassan: "Szolár panel kimenete: 5V/100mA"

Egy 220-as töltő egy-másfél amperes.

2014. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább arra jó, hogy a névleges 6000mAh-s akkut otthon feltöltöd, és akkor akkubanknak használhatod, jó eséllyel egy komplett mobiltelefon feltöltés "belefér".

Kirakhatod a napra, saját üres akkuját ideális esetben 60 (6000/100) óra alatt tölti fel, de inkább 100 az.

Tudniillik, ha meleg lesz a napcella, akkor csökken a teljesítménye, márpedig napon az lesz, vagy 50-55 fok.

Ettől még használható, nekem van 2600-as...

Igaz én 2600-at adtam érte, többet nem is áldoztam volna

rá.

2014. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!