Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile, az más néven a...

A T-mobile, az más néven a Telekom?

Figyelt kérdés

ha igen, akkor tud valaki valami jó mobilnetet javasolni, ha aranykártyás vagyok? facere használnám naponta, index.hu, meg tippmix, videókat nem nagyon néznék.


Mennyi mega kell nekem?



2014. júl. 8. 15:27
 1/4 anonim válasza:
Igen, ezen már én is gondolkodtam. De am igen
2014. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

A T-mobile, az T-mobile. A Telekom az a Magyar Távközlési Zrt (régen Matáv).


Mobilos cuccokkal a T-mobilhoz kell fordulni, a Telekom a vezetékes telefonokkal kapcsolatos dolgokkal foglalkozik.

2014. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó rosszul tudod


A Telekom az a volt T-mobile csak más lett a neve magába foglalja a mobiltelefonokat az otthoni dolgokat.

2014. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettővel ezelőtti jó nagy hülyeséget beszél. Egy éve a Magyar Telekom egyesítette a márkáit, így a T-Mobile-t is, és az új, közös név Telekom lett. Így most a T-Mobile is régi név, nem használják, és Telekom helyette annak is a neve. Mellesleg ha nem túl régi a telefonod, meg a SIM kártyád, akkor az is Telekom HU-t ír már ki T-Mobile H helyett
2014. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!