Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-ös telefonomon nem...

IPhone 5-ös telefonomon nem mennek a videók youtube-on, miert?

Figyelt kérdés
Pár masodperc után megakadnak a videók, a nettel nincs baj, minden más megy. Letöröltem és felraktam újra de így se jó. 3g-vel megy. Mi lehet a baj?
2014. júl. 8. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
hogy almás az a baj vele...
2014. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 b95 ***** válasza:
12%
Szerintem az lesz a baj, hogy nem várod meg, hogy betöltsön a videó.
2014. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Iphone 4-em van és ugyanezt tapasztalom! És a 2. válaszolónak mondom hogy vagy kivárhatatlan vagy el se indul!
2014. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 5 16GB-os van, lassan 1,5 éve és nem tapasztalom ezt a hibát!
2014. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt semmi gond vele, nem kellett varnom hogy betoltson. Ez most kezdodott valamitol. Megall es barmennyit varok nem megy tovabb. Barmilyen videonal
2014. júl. 9. 08:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is masfel eve van meg
2014. júl. 9. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy m.youtube.com-on mennek a videók? A wi-fi adapterrel nem lehet gond? Én vagyok az iPhone 5 16GB-os hozzászóló, így hirtelen ezek jutnak az eszembe. Nekem egyetlen iPhone-ommal volt hasonló probléma még 2009-ben egy iPhone 3g 8GB-os változattal, ott a wi-fi adapter adta meg magát.


Amúgy még annyit kérdeznék a legújabb iOS telepítve van? AppStore-ban rendszeresen frissítesz mindent?

2014. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen minden friss. De koszi a segitseget, megjavult magatol.
2014. júl. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!