Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (Note 2 > G3)

Figyelt kérdés

Venni szeretnék 1 LG G3-at. Most Note 2-t használok. Viszont azt garanciáztatni kellene, ha el szeretném adni, mert sok dolog nem működik benne, és külsőre is elég csúnya már. Eladni körülbelül 65-80.000-ért tudnám szerintem, A G3 előfizetésre úgy van, hogy leteszek 60-at, és havi 8000 12hónapig(igen, így venném).


vaagy..


Összetöröm a note 2-t, és biztosításban cserélik egy hasonló árú készülékre, azt hallottam, hogy +-5%, szóval 154-171ezerre jön ki, abban az árban pedig az S4+gear fit van, és a G3(mindkettő 161ezer).



2014. júl. 8. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Törj!
2014. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem is törd össze! :)
2014. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ironikus, hogy tegnap dolgoztam, és szóltak, hogy szünet van, én pedig lehettem a fémre a telefont, mert zseblámpának használtam, és megrepedt a kijelző bal felső sarka, a kijelzőre épphogy ráér, de nem zavaró, csak ottvan, körülbelül 2-3cm-es a repedés. Viszont majdnem vittem a biztosítás miatt fel, csak szóltak, hogy ma délig vannak, és 8-an vártak Kecskeméten.. Szóval jövőhéten újra megpróbálom. :D
2014. júl. 13. 01:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, hogy elég lesz-e ennyi, vagy nagyobb sérülés kell. Az a gond, hogy a másfél év alatt megszerettem ezt a telefont. :D
2014. júl. 13. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!