Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen dualsimes mobilt...

Milyen dualsimes mobilt javasoltok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami üzletember, lényegében nálam egy telefonnán az a lényeg hogy jól szólljon (fülhallgatóval vagy a nélkül), bírja a strapát és lehessen vele telefonálni és lehetőleg ne legyen túl drága... Operációs rendszerrel úgy vagyok hogy eddig Androidos voltam, meg is vagyok vele elégedve, viszont szerintem Windows 8-hoz is hozzá tudnék szokni egy kis idő után. Apám elég telefonmániás, nagyon rá akar beszélni az Acer Liquid Z5-re. Nekem úgy nincs is nagyon semmi bajom vele, a gond az hogy nem nagyon értek hozzá szóval csak utánakérdezgettem meg itt-ott utánanéztem és hát nem sok jót hallok róla, elég elmaradottnak mondják, állítóllag a képfelbontása és a processzora nem nagy szám és az árához képest nem is túl jó.

Nagyjából ennyi lenne, segítséget előre is megköszönném, esetleg még nagy előny ha jó a fényképezője.



2014. júl. 9. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 630 tökêletes választás
2014. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Utánanéztem a Lumia-nak, őszintén szólva nem igazán nyűgözött le, szerintem a 2 elég hasonló gép, árakban sincs nagy különbség, viszont állítólag a Lumia zenelejátszás terén az átlagot sem üti meg, ami nálam az egyik fő prioritás. Állítólag a kamerája se nagy szám szóval a Liquid Z5-el szemben részemről csak a Gorilla Glass jelent komolyabb előnyt a Lumiánál. Igazából a 2-ben nem látok nagy különbséget az operációs rendszert leszámítva, azzal meg egyikkel sincs gondom.

Mindenesetre köszi a tanácsot, gondolkodom még rajta, további javaslatokat is várok, előre is köszi értük :)

2014. júl. 9. 23:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még a Motorola Moto G-n gondolkozok, 1 GB ram, míg a Lumiának és a Liquid Z5-nek 512 Mb a chipsetje is állítólag sokkal jobb, viszont nem megy bele MicroSD és a belső tárhely max 16 GB, ami nem túl sok bár talán még elég is lenne nekem. a Liquid Z5-ben viszont van DTS Sound Enhancement és a hangzása nekem eléggé fontos szóval inkább a Moto G és a Liquid Z5 között fog eldőlni a verseny a Lumia helyett, valami hozzászólás vagy tanácsok ?
2014. júl. 9. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Lenovo A760?
2014. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lenovo s820-am van. egy nagy kalap... semmi sem működik bent rendesen. voltak gondjaim a kamerával, az ébresztőórával (el sem tudom mondani, hogy hányszor nem csörgött), a beállítási funkciókkal. Volt, hogy beállítottam valamit, és másnap már újból nem működött. pl. ilyen volt a képernyőzár - mármint hogy hány mp múlva sötétedjen el. én mindig átállítottam 1 percre, de mindig visszavált 15mp-re. nem sorolom...

írtam egy levelet a helynek, ahol vettem. Ők küldtek pár linket, hogy hol frissítsük a szoftverét. hát az egész kínaiul volt. Szó szerint értsd. Bogoztuk a jeleket, hogy melyik lehet az, ami nekünk kell. Számtalan videót megnéztünk a neten. Valamit sikerült összehozni, de én őszintén szólva nem ajánlom. A kezembe akadt most egy Samsung Galaxy S3. Valahogy úgy érzem, hogy fényévekkel előbbre van, mint a Lenovo. Nekem nagyon teszik. Tudom, hogy csak egy kártyás, de szívesen vennék egy hasonlót 2 kártyásban. Valahogy ehhez képest a Lenovo totál fapados.

2014. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A két telefon nem ugyanaz te nagyon okos.!
2014. szept. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!