Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 másnál...

Samsung Galaxy Ace 3 másnál is újraindul?

Figyelt kérdés
Spontán magától szokott újraindulni. 3x voltam már vele szervízben, de nem javult meg. Csak az enyém hibás, vagy széria hiba?
2014. júl. 9. 22:27
 1/2 babydoll1992 válasza:
Helo én áprilisban vettem az Ace3 at,és az elejétől fogva újraindul és kikapcsol naponta többször is,már kétszer volt szervízben de nem lett jó megint vissza fogom vinni hogy csináljanak vele valamit vagy cseréljék ki!! Gondolom a tied is garanciás akkor jobban teszed ha te is visszaviszed és követeled hogy cseréljék ki ha nem tudják megcsinálni!! :)
2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
en is valaszt varok. szinten ugyanez, aprilisi keszulek. hozzaerto vagyok, volt gyari es cyanogenmod ROM is a telon, egyikkel sem lett jobb
2015. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!