Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazások Sd-kártyára?

Alkalmazások Sd-kártyára?

Figyelt kérdés
Hogy lehet beállítani, hogy ha valamit letöltök Google Play-ről akkor a memóriakártyára töltse és ne a telefonra? helpppp

2014. júl. 9. 23:47
 1/3 anonim válasza:
Rámész a beállításokra ott az alkalmazásokra kiválasztod azt a játékot amelyet szeretnél és megnyomod a gombot hogy másolás az Sd kártyára..
2014. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nekem az kell, hogy automatikusan oda töltse mivel nem tölt le pár cuccot mert nincs hely , de a kártyámon szinte semmi sincs..

de azért köszi

2014. júl. 10. 00:29
 3/3 anonim válasza:

A telefon típusátől függ. Nekem személy szerint egy Samsung Galaxy Ace (I)-m van, s a belső memòria elég kicsi, s nem is tàmogatja az appokat SD kártyára menteni..Ùgy oldottam meg hogy rákerestem a modellre s hogy memòria bővítés. Kell hozzá root, Link2SD, s a modellhez tartozò archívum (Èrtsd:.zip) s recovery modban kellett telepíteni, ezt a memòria bővítést nem jegyzi fel a feladatkezelő de làthatòvà vàllik hogy több szabad hely van a belső memòriában ellenben az SD kártyàé annyival kevesebb lesz (Ezt jelzi is). Pl.: SD - 2GB B.M* - 500MB bővíted a belsőt még 500MB-vel azt fogja jelezni hogy SD - 1,5GB - B.M* -500MB.


*Belső Memòria (B.M)

2014. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!