Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem Kínából egy mobilt...

Rendeltem Kínából egy mobilt DHL-el. Szerintetek mikorra kapom meg? Részletek lent.

Figyelt kérdés

20 Vámkezelés alatt BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:20


19 Vámkezelési esemény BUDAPEST - HUNGARY 08:20


18 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:08


17 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 07:49


16 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:35


15 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:34


14 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:10


13 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 00:54



Ez a mai nyomonkövetés. Szerintetek holnap már megkaphatom? Mi következik még ezután? Még sosem rendeltem kintről.



2014. júl. 10. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkapta a vám? 3-10 munkanap körül mozog.
2014. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kaptam pont egy e-mailt a DHL-től, hogy küldjem el a banki igazolást, paypal, vagy bármilyen rendelés igazolását, az áru pontos megnevezését, meg a címemet. 30 ezer volt a telefon, kb mennyit kell majd fizetnem?
2014. júl. 10. 09:52
 3/5 anonim válasza:

27% áfa

amúgy 1-2 hét alatt szokott megjönni

2014. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel meg akadt a Vámon, így kb 8100ft pluszköltség.
2014. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az áfát és vámot a postaköltséggel terhelt összeg után fizeted. Azonkívül fizetned kell az ügyintézésért is. Készítheted a tárcádat...
2014. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!