Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kocka power userek, akinek...

Saavedro kérdése:

Kocka power userek, akinek nem tollas a háta! Mi történt, amikor klón telefonnal próbáltak meg titeket megvezetni?

Figyelt kérdés
Mondjuk OLX.hu-n vagy efféle helyen az eladó belement a személyes találkába és a helyszínen kiderült, hogy az eladás tárgya egy hamisítvány.
2014. júl. 10. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Kocka Power User vagyok a barátaim és családom szerint, és messze nem tollas a hátam.


De! Soha nem vennék használt telefont, főleg nem klón-t. A legtöbb telefonon látszik, hogy klón (már képen is). Egyébként vegyél Windows Phone-t, olcsóbb mint egy androidos telefon, és sokkal jobb

2014. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tervezek telefont venni...Érdekelne egy ilyen történet.
2014. júl. 10. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már többször vettem használt mobilt, sok bajuk volt, több nem is kell belőle, csak új érdekel.
2014. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem klónok voltak, csak úgy megjegyeztem
2014. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én már többször vettem használt mobilt, sok bajuk volt, több nem is kell belőle, csak új érdekel."

Magamról tudom, ha a telóm kiválló állapotban van és kifogástalanul működik, eszembe sincs eladni.

Ha meg már eladom, annak olyan oka van, hogy senki sem örül ha megveszi.

És ez a sorsa a mobilok 950 százalékának. A maradék 10 meg vagy régi, vagy drága. Vagy régi és drága.

2018. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!