Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri klón telefont venni?...

Megéri klón telefont venni? Ha a teljesítményével nagy valószínűség szerint meg lennék elégedve? Van valakinek, vélemény róla?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényei, de mégis erős telefont szeretnék. Találtam jókat klónból. Megéri? Ja, drágább telefont úgysem tudok kifizetni :)

2014. júl. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érné már meg, olyanok vesznek klónt, akik villogni akarnak a márkával. Kevés szánalmasabb dolog van.
2014. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, messziről tök jól néznek ki. De hogy mi van belül?
2014. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól mert egy drága telefont nem tudnál finanszírozni még lehet normális telefont venni ami nem klón.
2014. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Egyrészt tényleg elég szánalmas dolog, de ez a kisebb baj velük.

Nagyrészt közel sem tudnak annyit, mint papírforma szerint, elég silány anyagokból ki tudja hol rakosgatják össze - nem csak úgy hobbiból kerül töredékárba, és hiába olcsó, ha két hónap után tönkremegy, nincs pótalkatrész, nincs szerviz és dobhatod ki meg vehetsz új telefont.

Akkor adj lejjebb az igényeidből vagy gyűjtögess, de egy megbízható és szervizelhető készüléket vegyél, kivéve ha idióta vagy.

2014. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Segíthet pl ez: [link]

a cikk is...:)

2014. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem kínai mobilom van de klónt nem ajánlok. Max külső utánzatot, de teljes klónt ne.


Én a helyedben ezeket a gyártókat böngészném: Lenovo, THL, Jiayu, Oppo, Zopo, Meizu, Xiaomi, iNew, Doogee és BML.

2014. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem mindenki azért vesz klón telefont...

Nem mindegy, hogy milyet veszel, nézz utána jól az adott típusnak, kérj Antutut ha lehet.

Nekem lassan 1 éve van S3 klón telefonom de semmi baja, előtte új telefonom volt, de percekig kellett várni néha mire belépett csak a menübe...Általában - ha annyira értesz hozzá - sok klón telefont, már csak ránézésre is meg lehet különböztetni...

2014. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!