Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 60 ezerig milyen...

Maximum 60 ezerig milyen androidos okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

maximum 60 ezret szánok rá.

melyik lenne a legjobb választás?

Tartósat akarok, és minnél jobbat hardveresen és minnél nagyobb kijelzőjűt. Wayteq talk 5H jó választás lenne?


2014. júl. 11. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

concorde smartphone 5005 nfc a legjobb amit most venni lehet ennyiért


[link]

2014. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sony xperia U vagy xperia P. Az xperia u 54 ezerbe került két éve, ezek megbízható telefonok, de úgy tudom, már újan nem lehet kapni.
2014. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ne vegyél ilyen véjtek meg hasonló márkákat. Először is gondolkodj logikusan. Nagyobb kijelző ami nagyobb felbontással jár. Ehhez egy gagyi mtk proci. Szét fog főni ha elindítasz rajta egy játekot. Arról ne is beszéljünk hogy akadni fog mint cigányban a segély. Szóval borzasztó választás lenne. Ha ennyi penzed van rá és stabilat szeretnél hosszútávra akkor mindenképp lumia. Droidban 90-100 alatt ne gondolkozz...
2014. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolso, szerinted also- es kozepkategoriaban nem letezik hasznalhato Androidos telo?
2014. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem létezik alsó, középső és felső kategóriában használható lagdroidos teló
2014. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Utolsó vagyok akire visszakérdeztél. Nem szerintem nem létezik. Droidnak a követelményei miatt. Műszakis vagyok a legnagyobb magyar cégnél[tudom miről beszélek]. Megkérdezném te melyik készüléket használod? És megkérdezném hogy magyarázod be nekem hogy az használható ha egy telefonon a tárcsázót előhívod és lefagy..? Androidnál nem lesz más ha nem felső kategóriát nézel. Illetve ott is vannak rosszul sikerült példányok.
2014. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Moto G-t hasznalok, tarcsazo elohivas utani lefagyast meg nem tapasztaltam.
2014. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!