Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívástiltás feloldása MyAudio...

Hívástiltás feloldása MyAudio Blade telefonon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vásároltam interneten egy MyAudio Blade telefont. Felismerte a SIM kártyát, a telefonkönyvem/névjegyzékem is rajta van, viszont nem tudok hívást kezdeményezni és fogadni sem. Rámegyek a hívástiltás feloldására, beírtam a PIN kódom, a PIN2 kódom és egyik ismerősöm tanácsára a 0000 és az 1111 kombinációt is, mert neki egy másik telefon esetében működött. Kidobja, hogy SIM vagy hálózati hiba. Telenoros vagyok, a SIM kártyát kicseréltettem mikroSIM-re, viszont így sem történt semmi változás. Mit tegyek? Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

2014. júl. 11. 17:24
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is ezzel a problémával találtam szembe magamat, de végül sikerült megoldanom a problémát. Remélem nem írok későn, de azért elmondom, hogyan csináltam: Beállítások > Továbbiak... > Mobilhálózatok > 3G szolgáltatás > 3G engedélyezését ki kell kapcsolni, mert az letiltja valamiért a hívásokat.

2014. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!